עידן השקעות – יועץ השקעות אישי, אובייקטי ובלתי תלוי.

ייעוץ השקעות אישי

ייעוץ השקעות - חד פעמי

ייעוץ השקעות חד פעמי מתאים לכל אדם שיש ברשותו תיק השקעות פעיל או סכום כסף שנחסך ומיועד למטרה מסוימת. על בסיס ניסיוני הרב בעולם ההשקעות בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, אני אבנה עבורך את תיק ההשקעות המתאים ביותר לך ולמטרות האישיות שלך. מלבד זאת, אם אתה מנהל תיק השקעות עצמאי, אני אשמח לתת לך חוות דעת מפורטת בקשר להחזקות בתיק ההשקעות שלך הכוללת ניתוח מעמיק של תיק ההשקעות, בדיקת ההתאמה של התיק אלייך ולצרכים המיוחדים עבורך, בחינת רמות המינוף והפיזור של תיק ההשקעות ובסופו של התהליך תקבל המלצה מפורטת על השינויים שרצוי לך לעשות בתיק ההשקעות בכדי להתאים אותו לצרכים שלך ובכדי שהתיק שלך ישיא את התשואה הטובה ביותר לאורך זמן.  

שלבי התהליך

הכרות וברור צרכים

בשלב ראשון נכיר אחד את השני. את ההיכרות נעשה באמצעות פגישה/שיחה בינינו ובאמצעות מענה על שאלון צורכי לקוח שנועד לאפשר לי להכיר אותך בצורה הטובה ביותר ולהתאים לך את תיק ההשקעות הנכון ביותר שישיג לך את הרווחים הגבוהים ביותר.

פרוטוקול ייעוץ

לאחר ההכרות בינינו אני אבנה עבורך את תיק ההשקעות המתאים לך או שאתן לך את חוות דעתי המפורטת על תיק ההשקעות הנוכחי שלך. את ההמלצה שלי אפרט בצורה נרחבת בדו"ח פרוטוקול הייעוץ האישי שלך.

ביצוע פעולות המסחר

לאחר שליחת פרוטוקול הייעוץ אני אלווה אותך כדי שתוכל לבצע את פעולות המסחר המומלצות בצורה הטובה ביותר בכדי שתיק ההשקעות יתחיל לעבוד עבורך ולספק לך רווחים ראויים להשקעה ולחסכונות שלך.

להצטרפות ולפרטים נוספים חייגו

054-5232873

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן